Medlemmer 2. Gilde

Medlemsliste

Efternavn Fornavn Adresse Postnr. By Telefon 1 Telefon 2 Mail S V R N
Andersen Nina Bach Ekkodalen 14 6000 Kolding 20448968 ninaba14@gmail.com x
Flodgaard Lis Poppelalle 4 6000 Kolding 30248849 mormorlis@hotmail.com x
Gellert Karen Imhof Toftevej 47 6051 Almind 20810304 imhof1919@gmail.com
Høeg Jette Olivenvej 41 6000 Kolding 28761314 hoeg@stofanet.dk x
Højriis Britta Fynsvej 73 6000 Kolding 29651387 brittahojriis@stofanet .dk x x
Jensen Aase Vesterager 21 6051 Almind 31394462 aasejens@hotmail.com x x
Kaehne Gurli Hjarupvej 25A 6000 Kolding 40838582 75508582 kaehne@stofanet.dk x
Knudsen Bente Juhl Sønderlunden 61 6000 Kolding 28900518 bentejuhlknudsen@outlook.com x x
Knudsen Ulla Ådalsparken 9 6000 Kolding 28731575 uk@boltspecialisten.dk x
Knudsen Lene Hertug Abelsvej 59 6000 Kolding 42687422 75536389 Leknu@hotmail.dk x
Knudsen Tove Mazantigade 9, 01 6000 Kolding 22290511 toveknudsen7@gmail.com x x
Lund Kirsten Harevænget 58 6000 kolding 30643406 kisnclu@gmail.com x x
Lyngs Renate Bertram Knudsensvej 64 6000 Kolding 40957447 rplyngs@stofanet.dk x
Munksgaard Laila Annette Hylkedalsvej 74 d 6000 Kolding 30532723 hdv74d@gmail.com x
Nielsen Lonni Birgit Stagebjergparken 156 6051 Almind 27591360 lonninielsen@icloud.com x
Ostersen Birthe Enev. Sørensensvej 51 6000 Kolding 40553200 birthe@dybvadbro.dk x
Poulsen Bodil Vestergaardsvej 65 6051 Almind 61714388 bodilogarnepoulsen@gmail.com x
Rasmussen Helle Næsbyvej 15 6000 Kolding 22692599 hellelrasmussen@hotmail.com x
Rødgaard Ellen Rosengade 20 2. sal 6000 Kolding 21826584 e.roedgaard@gmail.com x
Sønderby Annemarie Fynsvej 40 6000 Kolding 40447628 ams@abcprint.dk x x
Thomsen Hanne Brunebjerg 5 6000 Kolding 23110668 Hato@kolding.dk x
Thomhav Rita Vennegade 25 6000 Kolding 24653064 thomhav20@gmail.com x
Warming Else Vig Ekkodalen 8 6000 Kolding 28255284 ekw@stofanet.dk x
Wraae Else Gelballevej 90 6640 Lunderskov 25541822 wraaeelse@gmail.com x
 Skovlund Ruth Kingosvej 21 6000 Kolding 23411216 ruthskovlund@gmail.com x
Ekstra nøgler
opdateret maj 2021 12+74

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Læs mere